У Голій Пристані планують відкрити підприємство з виробництва нанодобрив


4 июля 2017 года.

На новозбудованому ТОВ НВП «5 ELEMENT» вироблятимуть мінеральні мікродобрива, які планують реалізовувати по всьому світу. Офіційне відкриття науково-виробничого підприємства «5 ELEMENT» заплановано у вересні, у рамках проведення Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти».

За словами генерального директора підприємства Володимира Білого, наразі завершується процес установки та налагодження устаткування в науково-виробничих лабораторіях та цехах.

Підприємство, яке у цьому році було побудовано у місті Гола Пристань, планує виробляти до 10 тонн мінеральних мікродобрив щороку та забезпечувати їх реалізацію по всьому світу. На сьогодні вже укладено домовленості про співпрацю з В'єтнамом, Брунеєм, Індонезією, Камбоджею, Лаосом, Малайзією, Сінгапуром, М'янмою, Таїландом, Казахстаном, Алжиром, Єгиптом, Тунісом, Марокко, Литвою, Словаччиною, Чехією, продукція буде також реалізовуватися і в Україні, повідомляють у Херсонській ОДА.

Довідка. ТОВ НВП «5 ELEMENT» спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних мінеральних мікродобрив. Унікальна розробка заступника Генерального Директора з наукової роботи, доктора хімічних наук, професора Георгія Голіка дозволила створити добрива, які є не токсичними, мають високу швидкість проникнення в клітини рослин із високим коефіцієнтом засвоєння, підвищують на 20-50% врожайність, а також товарний вигляд і якість агропродукції, стимулюють розвиток потужної кореневої системи, а найголовніше - відроджують якісний склад ґрунтів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости