У Дніпровському районі стартували культурні і спортивні заходи, присвячені Дню міста

У Дніпровському районі стартували культурні і спортивні заходи, присвячені Дню міста
11 сентября 2018 года.

У Дніпровському районі міста стартували культурні і спортивні заходи, присвячені ювілейній даті заснування рідного міста, які ініційовані та проводяться виконавчим комітетом, службою у справах дітей районної у місті ради за підтримки депутатського корпусу.

10 вересня на стадіоні загальноосвітнього навчального закладу №37 відбулися відбіркові матчі футбольного турніру «Шкіряний м'яч - 2018», традиційно присвяченого Дню міста. Багаторічний спонсор турніру - депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Олег Баркаренко.

Розпочати першу турнірну зустріч випало командам шкіл №№ 38 та 13, також сьогодні зіткнуться у «спортивному двобою» команди шкіл №№ 53,35,21 та 18. Але це лише перший день відбіркових ігор - всього на участь у турнірі заявлено 14 шкільних команд, тож побажаємо нашим майбутнім Мессі та Неймарам вдалої гри і нехай переможе сильнішій !

11-12 вересня турнірні змагання продовжаться, фінал турніру «Шкіряний м'яч - 2018» відбудеться 14 вересня на стадіоні «Майстер - С». Вперше у цьому році на переможця чекає перехідний Великий Кубок Дніпровської районної у місті Херсоні ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости