У Дніпровському районі відбувся виїзний "День депутата"

У Дніпровському районі відбувся виїзний
22 февраля 2016 года.

У рамках проведення чергового Дня депутата керівництвом Дніпровської районної ради було організовано екскурсію територією найбільшого району міста. Депутати Дніпровської районної у м.Херсоні ради VІІ скликання мали можливість почути цікаву історію Дніпровського району, побачити - чим живе і як розвивається район сьогодні.

депутати

Маршрут проходив через селища Зеленівка, Наддніпрянське, Антонівка, Сонячне, Петрівка, Богданівка, адже до складу Дніпровського району входять 3 селищна та 5 сіл. Заступник голови районної ради Анатолій Толокнов розповів депутатам багато фактів з історії району, ознайомив з роботою державних установ та підприємств. Делегація депутатів завітала до Інституту зрошуваного землеробства НААН України в с. Наддніпрянському. Завідувач відділом зрошуваного землеробства, доктор сільськогосподарських наук Микола Петрович Малярчук розповів депутатам про основні напрями роботи Інституту, здобутки та плани на майбутнє. Гостям було представлено виставку сучасних досягнень Інституту та мережі його дослідних господарств і станцій. Здобутки херсонських науковців в галузі аграрного землеробства приємно вразили всіх учасників Дня депутата. Унікальні сорти пшениці, рису, картоплі, томатів, виведені херсонськими вченими-аграріями, сьогодні користуються популярністю серед вітчизняних та іноземних фермерів. На завершення візиту депутатів запросили до зимового саду і музею Інституту, де вони ознайомилися з історичним надбанням однієї з провідних науково-дослідних установ півдня України. Під час спілкування обговорювали перспективи розвитку сільськогосподарських земель Дніпровського району, можливості відновлення переробної галузі, якою завжди славився район. Подорож визначними місцями району завершили на берегах Дніпра на місці форсування Дніпра.

день депутата

Під час екскурсії депутати обговорювали важливі для району питання: освітлення, ремонт доріг та благоустрій. Особливо потребують уваги та допомоги мешканці віддалених населених пунктів. Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов зазначив, що депутати районної ради з перших днів каденції є дуже активними, працюють над вирішенням різних проблем на своїх виборчих округах, займаються благодійною та волонтерською діяльністю, підтримують соціальні проекти, спрямовані на захист прав дітей та людей похилого віку, тож такі екскурсії - можливість не лише поспілкуватися, обговорити проблемні питання, але й побачити найвіддаленіші місця району, запропонувати ідеї розвитку цих територій та поділитись досвідом депутатської роботи з колегами.

день депутата

Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости