У Дніпровському районі Херсона стартує конкурс на кращі ОСББ та квартальні комітети

У Дніпровському районі Херсона стартує конкурс на кращі ОСББ та квартальні комітети
28 / 08 / 2014

Дніпровський район завжди відрізнявся чистотою та охайністю. Працює з покращення благоустрою районна влада а також активні та небайдужі люди, які докладають багато зусиль, щоб вулиці приватного сектору, прибудинкові території, дитячі майданчики були комфортними та привітними.

Традиційно до Дня міста, в Дніпровському районі об′явлений огляд-конкурс на звання "Краще об´єднання співвласників багатоквартирного будинку" та "Кращий орган самоорганізації населення-квартальний комітет" з 21.08.2014 по 16.09.2014. Урочисте підбиття підсумків та відзначення переможців буде проходити 18 вересня 2014 року на сесії Дніпровської районної у м. Херсоні ради, присвяченій Дню міста Херсона.

Критерії, за якими конкурсна комісія визначатиме переможців, різні - від естетичного вигляду прибудинкової території та під'їзду до технічного стану будинку та оплати мешканцями комунальних послуг.

Санітарний стан вулиць, відсутність сміття, наявність і стан зелених насаджень, наявність аншлагів, ліхтарів, наявність і стан пішохідних доріжок, впорядкованість дитячих майданчиків - це важливі умови для перемоги!

До складу журі конкурсу увійшли депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський, який постійно співпрацює і підтримує гарні і корисні справи громади Дніпровського району, Владислав Кондратов, заступник голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради, який опікується питаннями благоустрою, депутати районної ради, громадські активісти.

Огляд-конкурс -не лише можливість визначити кращих голів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та квартальних комітетів, але і подякувати людям, які створюють кращі умови життя для інших, об'єднують громаду на добрі справи і в наші непрості часи доводять, що Херсон - це наше українське місто, кожна вулиця якого має бути квітучою, чистою та охайною! Запрошуємо допомогти визначити кращих в Дніпровському районі та надсилати свої побажання і пропозиції до відділу з питань органів самоорганізації населення, товариств співвласників житлових будинків та адміністративної роботи, тел. 35-50-03, e-mail: [email protected]

Ваша думка, думка мешканців нашого району та міста, важлива і необхідна для чесної перемоги і обов'язково буде врахована при підведенні підсумків!

Оксана Гузь, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости