У Дніпровській райраді відбулась нарада з питань енергозбереження


26 мая 2015 года.

25 травня в виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулась нарада з питань енергозбереження, порядку взаємовідносин в процесі призначення субсидій, оподаткування тощо з головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Дніпровського району. До участі у нараді запросили представників житлово-комунальних та теплообслуговуючих організацій, фахівців податкової служби, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення району.

Виконавчі органи Дніпровської районної у м. Херсоні ради включилися в процес впровадження нових енергоефективних технологій в житловому секторі району. Ця нарада - ще один крок в напрямку вирішення проблем економії енергії, а отже - коштів ОСББ та кожного мешканця.

Серед питань, які викликали жваве обговорення учасників наради:
- питання ліфтового господарства та якісного ремонту ліфтового фонду відповідно до титульних списків;
- проблеми боргів мешканців за отримане тепло;
- здача будинків та підготовка до опалюваного сезону 2015-2016 рр, адже завчасне виявлення проблем та їх вирішення дозволить мешканцям безперешкодно отримувати якісне тепло взимку.
-
До представників Херсонської ТЕЦ було безліч питань: від теплоізоляції труб до формування тарифів.

Одним із найважливіших питань наради були проблеми взаємовідносин з надавачами послуг, ОСББ, пов'язані з наданням субсидій населенню на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги. Олена Капінус, начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району, повідомила про організацію роботи за спрощеним порядком нарахування субсидій, надала вичерпну інформацію про взаємодію між управлінням та ОСББ з даного питання. Також звернулась до голів ОСББ з проханням працювати з мешканцями, щоб вони активніше звертались за оформленням субсидії, уважно заповнювали бланки заяв та декларацій, які надсилають поштою. Усі голови ОСББ отримали контактну інформацію, необхідні номери телефонів, усі бланки декларацій та заяв , а також рекомендації щодо заповнення, представлені на веб-сайті районної ради.

Значну увагу учасників наради викликав виступ фахівців державної податкової інспекції щодо змін в чинному законодавстві з питань оподаткування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Велика кількість питань, які виникають в процесі діяльності кожного дня, вирішуються головами ОСББ спільно з профільним відділом виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Тож всі присутні висловили сподівання , що такі наради дозволять покращити якість надання послуг населенню, оперативно та якісно вирішувати інші проблеми життєдіяльності сектору багатоповерхової забудови.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости