У День незалежності на Херсонщині спостерігалася активізація роботи каральних органів окупаційної влади. Російські військові посилили патрулі, блокпости, обшуки. Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський.
За словами Соболевського, біля більшості локацій, де військові РФ вивісили російські прапори, виставили охорону.
“Загарбники чудово розуміють, що бажаючих їх зірвати і спалити цього дня в рази більше, ніж зазвичай. Орки продовжують полювання на учасників руху опору. З’явилася інформація, що вони навіть збільшили нагороду за будь-які дані, які призведуть до арештів”, – повідомив Юрій Соболевський.