У ДАБІ розповіли скільки чого побудували на Херсонщині минулоріч


15 января 2018 года.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області протягом 2017 року зареєстровано 2241 дозвільний документ на будівництво. Зокрема, 1332 - про початок виконання будівельних робіт, 862 декларації про готовність об'єкта до експлуатації, а також видано 34 дозволи на будівництво та 13 сертифікатів на збудовані об'єкти.

У грудні в регіоні завершено будівництво кількох об'єктів житлової, соціальної та інженерної інфраструктури. Так, введено в експлуатацію два багатоповерхові житлові комплекси в м. Херсон за адресами: просп. 200 років Херсона, 73 та вул. Вишнева (Блюхера), б/н.

Перший будинок - це 9-типоверхівка на 126 квартир з вбудовано-прибудованим офісним приміщенням у Таврійському мікрорайоні. Його зведено на замовлення ПАТ «Молодіжний житловий комплекс». Загальна площа житла складає понад 7,5 тис. м².

Другий - багатоповерховий житловий будинок з вбудовано-прибудованим магазином та амбулаторією сімейного лікаря. Замовником робіт є ТОВ «СК-ТОПАЗ».

У той же час, в місті Гола Пристань здійснено капітальний ремонт покрівлі навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю». Замовником виконання робіт на вул. Ларіонова, 132 є керівництво навчального закладу.

У Херсоні також закінчено будівництво водопровідної мережі по Острівському шосе до ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей», що розташований за адресою: Острівське шосе, 1. А в селі Ольгівка Каховського району капітально відремонтовано водопровідну мережу по вул. Соняшна. Замовниками будівництва є Управління капітального будівництва Херсонської міської ради та Тавричанська сільська рада відповідно.

Крім того, в місті Херсон здійснено реконструкцію котельні за адресою: вул. Воронцовська (Комунарів), 2. Роботи проводились на замовлення міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» для зниження рівнів впливу фізичних та біологічних факторів на атмосферне повітря.

Теги: даби, гаси
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости