У Чаплинці згорів краєзнавчий музей

У Чаплинці згорів краєзнавчий музей
4 апреля 2017 года.

Вночі 31 березня до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в смт Чаплинка на вул.Парковій. За вказаною адресою виїхало відділення 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Чаплинського району, повідомляє ГУ ДСНС в Херсонській області.

На місці події було встановлено, що горить дах міського краєзнавчого музею. Враховуючи об'ємну площу пожежі - 250 кв.м - локалізували осередок займання о 00:10, а ліквідували о 03:10. На місці надзвичайної події було задіяно 12 чоловік особового складу і 3 одиниці техніки, утому числі підрозділ з смт Асканія Нова. Причина пожежі встановлюється.

Довідка. Чаплинський районний краєзнавчий музей був відкритий в 1980 році в парковій зоні в центрі міста Чаплинка. Фундатором музею став директор Червонополянської школи Іван Максимов. В основу експозиції він поклав власну колекцію сільського інвентарю і предметів побуту, яку допомагали збирати учні та інші мешканці селища. Зараз експозиція розміщена в 8 залах, де відтворена природа і далеке минуле краю, часи революції та Громадянської війни, колективізації, Другої світової війни, а також інтер'єр сільської хати з рушниками і старовинними предметами. У приміщенні музею проходять виставки робіт місцевих художників.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости