У більшості громад Херсонщини немає медикаментів - оперативна ситуація станом на 17 годину


09 / 03 / 2022

Станом на 17 годину 9 березня в Херсонській області знеструмлено 21 населений пункт та 8 частково. Працює по області 20 дренажних систем. В більшості громад електроенергія, вода, газ є. Закінчуються медикаменти, проблема з їх постачанням.

Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

У Херсонському районі відсутнє електропостачання у Музиківській, Ювілейній СТГ, а також у селі Абрикосівка В.Копанівської СТГ, у селах Киселівка та Крутий Яр Чорнобаївської СТГ. У більшості населених пунктів району хлібом та борошном забезпечені, є проблема з медикаментами.

Через наповнення Північно-Кримського каналу підтоплюється село Нова Маячка.

У селі Правдіно Білозерської СТГ немає енергопостачання, 7 будинків частково зруйновані артобстрілами. Продукти та медикаменти до жителів цього села взагалі не підвозяться. Є поранені, швидка виїхати не може, під'їзд до села заміновано.

У Генічеському районі - електропостачання, вода є. Борошном усі територіальні громади забезпечені, випікають хліб та розвозять його по селах. Фермери привозять молоко, овочі. проблема з ліками у Нижньосірогозькій територіальній громаді. Місцеві громадські формування охороняють порядок.

У Скадовському районі - електроенергія, вода, газ є. Хлібом, харчовими продуктами забезпечені, в більшості громадах відсутні медикаменти, інсулін. Троє людей на діалізі цю проблему треба терміново розв'язувати.

Не працюють дренажні насоси в Новоолександрівці та Каланчаку, які знаходяться біля багатоповерхового будинку, у зв'язку з цим пішло підтоплення підвалу в якому ховаються люди. Немає борошна, закінчуються харчові продукти.

У Бериславському районі - вода, електроенергія, газ є. Харчовими продуктами забезпечені, аптеки працюють. Борошно є, випікають хліб та розвозять у населені пункти.

У Каховському районі - електроенергія, газ, вода є. Працюють лікарні, але медикаменти закінчуються. Також закінчуються харчові продукти, проблеми з хлібом, підвозу немає.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости