У Бериславі відбулись фінальні змагання з футзалу VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини

У Бериславі відбулись фінальні змагання з футзалу VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини
24 / 03 / 2016

23 - 24 березня 2016 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання з футзалу ІІ етапу VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року, присвячених 25-ій річниці незалежності України, серед збірних команд юніорів 1998/2000 років народження міст (обласного значення) і районів, у яких взяли участь 6 футзальних збірних, а саме Бериславський, Генічеський та Цюрупинський райони, міста Каховка, Нова Каховка і Гола Пристань.

На І етапі у зональних змаганнях узяли участь 14 збірних команди міст і районів області. На урочистому відкритті змагання команди вітали Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, депутат та голова постійної комісії районної ради, Максим Авраменко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації, В'ячеслав Роль, голова обласної організації ВФСТ "Колос" АПК України, головний суддя змагання.

За положенням про змагання команди за допомогою жеребу були розділені на 2 групи по 3 команди, в яких вони зіграли між собою за коловою системою в одне коло (І раунд). У ІІ раунді команди, що посіли однакові місця в групах, у стикових матчах розіграли між собою усі командні місця (календар та результати матчів, шахматка - додаються).

У результаті проведених змагань переможцями VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року серед збірних команд юніорів 1998/2000 років народження міст і районів стала збірна Бериславського району, який преставляли вихованці Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (тренери Юрій Сорочинський та Віктор Бондаренко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський).

Чемпіонами стали футзалісти Артем Бойко, Станіслав Гавриляк, Олекссандр Ісаченко, Юрій Павленко, Вадим Хапісов, Павло Соколан, Володимир Батаков, Олександр Іванін, Денис Алказ, Сергій Фурсик.

На ІІ місці - збірна міста Каховка, яке представляли вихованці ДЮСШ міської ради (тренер Віталій Лілик, директор ДЮСШ Віктор Чухрай), на ІІІ - збірна команда Цюрупинського району (тренери Василь Довгаль та Володимир Дінул).

Переможцям і призерам були вручені пам'ятні призи (кубки), медалі та дипломи управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости