У Бериславі пройде фінал обласної Колосіади на кращу сільську спортивну громаду


21 июля 2017 года.

02 - 03 вересня 2017 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбудуться фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади на кращу сільську/селищну спортивну громаду Херсонщини 2017 року. Їх проводить обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України спільно з Управлінням, а також обласним відділенням Національного комітету України.

Загальнокомандна першість буде проводиться у 3 (трьох) групах збірних команд: І група - збірні об'єднаних територіальних громад, ІІ група - села/селища з населенням понад 2,0 тисячі зареєстрованих жителів, ІІІ група - села/селища з населенням менше 2,0 тисяч зареєстрованих жителів.

Команди громад змагатимуться з наступних видів спорту:

- чоловічі збірні виборюватимуть з командну першість з волейболу, міні-футболу та перетягування канату,

- і жінки, і чоловіки доводитимуть індивідуальну вправність і захищатумуть престиж своїх громад у змаганнях з гирьового спорту,
легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шахів, шашок,

- спортивні родини покажуть себе в естафетах з елементами техніки баскетболу, гандболу і футболу.

Умови участі такі:

- у Колосіаді мають право брати участь команди, сформовані з жителів виключно однієї сільської або селищної громади, у тому числі об'єднаної, яка не є районним центром,

- у змаганні має право брати участь по 2 збірні команди кращих спортивних сільських або селищних громад кожного району у різних групах.

Усі переможці і призери у командних і особистих першостях та загальнокомандній першості у трьох групах збірних команд будуть нагородженні відповідно до Регламенту. А ще, зЗа результатами Колосіади краща сільська або селищна спортивна громада Херсонщини представлятиме нашу область на фінальних змаганнях Всеукраїнських сільських спортивних змагань, які відбудуться у третій декаді вересня 2017 року, повністю (крім витрат на проїзд) за рахунок ВФСТ «Колос» АПК України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости