У 2017 році Херсон планує витратити понад 11 мільйонів гривень на екологію


27 / 01 / 2017

Департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради розробив цільову програму "Екологія" на 2017 рік. Проект рішення і паспорт програми розміщений на сайті міської ради. 

Згідно з документом, у 2017 році на заходи з покращення екологічної ситуації в місті планується витратити 11 мільйонів 277 тисяч гривень. 

Серед головних екологічних проблем розробники відзначають якість питної води та технічне водопостачання; стан системи водопостачання та водовідведення у всіх секторах житлової та промислової забудови; рівень грунтових вод; стан та можливості роздільного збору, транспортування, складування, сортування, переробки і утилізації, захоронення тощо промислових та комунальних твердих побутових відходів; несанкціоновані сміттєзвалища; проблеми з озеленення міста та інші.

У програмі передбачено низку заходів, які департамент житлово-комунального господарства та міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» мають здійснити у 2017 році. Зокрема:

- інвентаризація та паспортизація зелених насаджень міста Херсона (93 тис. грн.); 

- розробка проекту землеустрою з установлення водоохоронних і прибережно-захисних смуг р. Дніпро та р. Кошової (393 тис. грн.);

- розробка норм накопичення твердих побутових відходів (150 тис. грн.);

- поточний ремонт та прочищення сбросних споруд зливової каналізації по берегам р. Кошова та р. Вірьовчина (1 млн. грн.);

- розчищення балки по вул. Яружній та призупинення розвитку ерозійних процесів (будівництво споруд поверхневого водовідведення) у м. Херсоні (5 млн., 529 тис. грн.);

- чищення біологічних ставків (4 шт.) міських очисних споруд каналізації, у тому числі розробка робочого проекту (3 млн. 907 тис. грн) та інші заходи. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости