У 183 виборчому окрузі на Херсонщині розповсюджуються фейкові листівки


14 июля 2016 года.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували на території виборчого округу №183, де пройдуть проміжні вибори до парламенту 17 липня, масову розклейку листівок, які носять неправдивий характер і вводять виборців в оману.

Так, з'явилась листівка, на якій зображений Володимир Миколаєнко, Херсонський міський голова, міститься емблема Партії «Батьківщина» і салоган: «Ми в силах встановити справедливі тарифи. Голосуй за Володимира Миколаєнка»

Як відомо, херсонський мер не балотується на цих виборах. Але у виборчому бюлетені буде інший Миколаєнко - Володимир Володимирович.

Така листівка дезорієнтує виборців, дає хибну інформацію щодо кандидата. Вихідних даних на листівці немає.

Подібного характеру розклеєні по округу і листівки, в яких згадується прізвище Одарченко і йде текст: «Одарченко обменял вас на кресло главы областного совета и снялся с выборов»

Як повідомлялося раніше, у списку зареєстрованих кандидатів на проміжних виборах у 183-му виборчому окрузі спочатку було два Юрія Одарченка - Юрій Віталійович (висування від Партії «Батьківщина») та Юрій Григорович (самовисування). Але згідно рішення ЦВК від 05.07.2016 Юрій Григорович був знятий з реєстрації у зв'язку із заявою про відмову балотуватися.

У даній листівці, використовуючи ситуацію з двійниками у списку кандидатів та зняттям одного з кандидатів з перегонів, намагаються заплутати виборців, ввести в оману. На листівці немає вихідних даних.

Теги: вибори
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости