Українські військові у ніч на 4 червня завдали удару по зенітному ракетно-гарматному комплексу “Панцир-С1” у селі Стрілкове на окупованій частині Херсонської області.
Про результати роботи повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді.
Удар по російському комплексу ППО виконали оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем.
Крім цілі на Херсонщині, українські дрони також уразили прикордонний сторожовий корабель проєкту “Світляк” біля Керчі, радіотехнічну систему навігації в Криму, локомотиви, трансформатори та цистерни з паливом на Донеччині.
Кілька днів тому українські безпілотники атакували колони російських бензовозів на сухопутному коридорі до окупованого Криму.

