У районі Річпорту в Херсоні спостерігається значне зниження рівня води.
Про це повідомляє кореспондентка МОСТа, яка знаходиться у місті.
“У мікрорайоні залишаються люди – в одному з будинків майже повний під’їзд, його жителі не евакуювалися. В основному, це люди похилого віку”, – говорить наша кореспондентка.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/whatsapp-image-2023-06-09-at-11.07.49-1024x683.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/whatsapp-image-2023-06-09-at-11.07.50-1024x682.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/whatsapp-image-2023-06-09-at-11.07.51-1-1024x682.jpeg)
За її словами, зв’язок та інтернет тут нормальні. Волонтери доставляють мешканцям питну воду. Запаси ліків та їжі люди мають.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/whatsapp-image-2023-06-09-at-11.07.52-1024x682.jpeg)
Час від часу у Річпорту можна спостерігати і тварин – вони налякані.
Нагадаємо, зранкку 9 червня начальник ХОВА Олександр Прокудін зазначив, що рівень води на правобережжі знижується: в області вода зараз тримається на відмітці 5,38 м, у Херсоні – на рівні 5,35 м. Рівень води за ніч упав на 20 см.