На території Нижньосірогозької селищної громади окупованої Херсонщини російські загарбники замінили україномовні знаки з назвами населених пунктів.
Про це повідомляє окупаційне Міністерство транспорту Херсонської області.
Зокрема, окупанти демонтували знаки біля сіл Першопокровка та Богданівка. Ці населені пункти знаходяться на кордоні Херсонської та Запорізької областей.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/snimok-эkrana-2023-12-04-v-17.26.13-1024x713.png)
Відомо, що демонтажем та встановленням російськомовних знаків займаються працівники незаконно утвореного підприємства “Херсон Автодор”.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5436076910854657188_y.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5436076910854657187_y.jpg)
Нагадаємо, раніше МОСТ писав про те, що 2 серпня 2023 року росіяни почали прибирати україномовні дороговкази на ділянці автомобільної дороги Херсон-Генічеськ біля населених пунктів Червоне та Семихатка.
У жовтні окупанти демонтували українські знаки на території Каховського району.
У листопаді були змінені знаки біля села Іванівка Генічеського району.
Пізніше Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що демонтаж україномовних дорожніх знаків на території окупованої Херсонської області – це один з проявів кремлівської політики лінгвоциду.