При виконавчому комітеті Херсонської міської ради утворили Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.
Розпорядження 7 вересня 2023 року підписав начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
До складу Ради, згідно положення про неї, входить 18 осіб, із яких 9 – представники внутрішньо переміщених осіб, 3 – представники громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав переселенців та 6 – представники виконавчого комітету Херсонської міської ради.
Зазначається, що основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є “бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради”.