27 січня у «МолоДіжці» відбувся перший нетворкінг для херсонської молоді, організований спільно з громадською організацією СТАН та освітньо-тренінговим центром «СВОЄ».
Про це в Facebook повідомив Херсонський молодіжний простір “МолоДіжка”
Повідомляється, що метою заходу було створення можливості для молоді, яка залишається в Херсоні, познайомитись, обговорити потреби та ідеї, а також відпочити у приємній атмосфері.
Відомо, що тренерами програми виступили «Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття» Анастасія Нетребицька та Євгеній Шатілов.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/423195476_409314198315142_1804870501010710105_n-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/423193513_409314164981812_2676089781457937949_n-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/423193376_409314158315146_3110355668302369685_n-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/423223343_409314141648481_6681474342397154076_n-1024x682.jpg)
Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття – це проєкт для молоді та молодіжних працівників з посилення соціальної згуртованості для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО. Проєкт реалізує Громадська організація “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність Action Aid, за підтримки Terre des homes, Disasters Emergency Committee , Global Fund for Children , Swedish Development Partner.
Раніше повідомлялось, що у Херсоні пройде захід з медіаграмотності.