У тимчасово окупованому Криму заарештували співробітників ріелторського агентства, яких підозрюють у розкраданні понад 66 мільйонів рублів під час махінацій із житловими сертифікатами для жителів Херсонщини.
Про це повідомили проросійські телеграм канали, посилаючись на пресслужбу незаконного Сімферопольського районного суду.
Зазначається, що частина підозрюваних взята під варту, а інші перебувають під домашнім арештом.
Нагадаємо, навесні 2024 року окупаційна влада заявляла, що жителям Херсона та області видали понад 30 тисяч житлових сертифікатів у Криму.
Житлові сертифікати окупаційна влада пропонує жителям тимчасово окупованої Херсонщини з осені 2022 року.
Ці документи надають певній категорії людей можливість отримати на території РФ та окупованих нею регіонів житло за рахунок російського бюджету.