Херсонводоканал скоригував 75 тисяч особистих рахунків за воду за період окупації.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Коригування відбулося у межах виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1405 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг”.
“Інформація щодо нарахувань та обсягу споживання послуг водопостачання та водовідведення за період окупації, що підлягає коригуванню, відображена в особистих кабінетах споживачів на веб-сайті Херсонського водоканалу у травні 2024 року”, – повідомив Мрочко.
Окрім того, наразі КП “Херсонтеплоенерго” виконує перерахунок споживачам за спожиту теплову енергію в окупаційний період на загальну суму майже 65 млн грн з ПДВ. За теплову енергію – більше 61 млн грн, абонентська плата – понад 2 млн грн.
Щодо нарахувань стосовно тепла можна звернутись до фахівців щодня з 8:00 до 17:00 за номерами: 095-640-09-07, 050-396-90-91.
У грудні 2023 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України №1405. Нею заборонено нараховувати плату та стягувати сплату заборгованості за житлово-комунальні послуги від жителів населених пунктів за період, коли територія була окупована російськими військами.