У Херсоні на протиуламковому укритті створили мурал, який присвячено працівникам ДСНС.
Про це у дописі в Facebook повідомила мешканка Херсона Лілія Мацко.
Зазначається, що мурал створювався за ескізом та під керівництвом викладача-методиста Херсонського Дизайн-ліцею Олени Разінкової та за активної допомоги працівників ДСНС.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/373644574_1000370787941982_7418641630178376434_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/375133302_1000370944608633_8682695720024021500_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/374478374_1000370814608646_9186504140280192494_n-778x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/375268350_1000370961275298_2539408028207531041_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/373708767_1000370914608636_120022127180749215_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/371119069_1000370897941971_4846666009467424333_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо, художній розпис укриттів у Херсоні відбувся в рамках арт-фестивалю муралів на бомбосховищах «Від Конституції до Незалежності», який проводився у Херсоні з 28 червня по 24 серпня 2023.
Метою фестивалю була підтримка херсонців засобами арт-терапії, внесення позитивного настрою та естетики на вулиці міста, а також популяризація українського мистецтва.
Раніше повідомлялось про те, що учасники фестивалю прикрасили одне з укриттів малюнком книг в кольорах українського прапора, також директор та співробітники Херсонського театру імені Миколи Куліша створили розпис за мотивами театрального фестивалю “Мельпомена Таврії”, а нещодавно у Херсоні з’явився мурал з емблемою Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».