У Херсоні затвердили Порядок організації сезонної виїзної (виносної) торгівлі.
Розпорядження підписав начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Для розміщення об’єктів торгівлі кондитерською, сільськогосподарською, баштанною продукцією та новорічними хвойними деревами на територї Херсонської громади визначено 71 місце.
Для розміщення місць торгівлі безалкогольними напоями таких місць, згідно документу, визначено 38.
Раніше начальник МВА повідомив, що на Острові у Херсоні до стихійної торгівлі будуть ставитись поблажливіше. Вона матиме такі собі преференції, бо зараз там через близькість до російських позицій не працює ринок і магазини.
Раніше видання МОСТ намагалось розібратись у проблемі стихійної торгівлі у Херсоні.
Для цього журналісти поспілкувались з поліцією та людиною, яка обізнана у настроях “стихійників”. З, мабуть, досі актуальним матеріалом можна ознайомитись за посиланням.