Впродовж квітні-травня працівники Херсонського Водоканалу встановили на об’єктах водопостачання та водовідведення нові станції управління з частотними перетворювачами, отримані від організації Save the Children International в Україні.
Про це повідомляє начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що сучасне обладнання для регулювання тиску встановлено на артезіанських свердловинах у мікрорайонах ХБК, Північний та Житлоселище.
«Частотні перетворювачі на свердловинах, станціях підвищення тиску, насосних станціях каналізації дозволять підтримувати необхідний тиск у мережах та захистять насосно-силове обладнання від перевантаження. Крім того, станції керування з частотними перетворювачами сприяють економії електроенергії та збільшують термін експлуатації технологічного устаткування», – йдеться у повідомленні.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/346631826_2149864635204356_2958250842896439821_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/346639582_978656046838509_998465702114296903_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/346813664_6352873118105832_4024903802909301188_n.jpg)
Раніше повідомлялось про те, що енергетики відновили електропостачання у двох селах на Херсонщині.