Декілька закладів культури Херсона змінили таблички з назвами вулиць, які були перейменовані в рамках виконання Закону України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”.
Фото з новини табличками оприлюднила очільниця управління культури Херсонської міськради Світлана Думинська.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/436488702_3574342159493522_9032321836502915655_n-1024x836.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/439111040_3574342242826847_1418764678803847650_n-1024x854.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/439075711_3574342219493516_2516402794415347540_n-1024x890.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/436935807_3574342192826852_3143028774040467167_n-1024x790.jpg)
Як зазначили в управлінні культури ХМР, всі таблички були виготовлені за рахунок особистих коштів працівників закладів культури та небайдужих громадян. Бюджетні кошти на заміну табличок не витрачались.
Нагадаємо, вже протягом пів року у Херсоні та області тривають обговорення та перейменування вулиць, скверів та площ. Також були змінені назви навчальних закладів.