У Херсоні провели термінову евакуацію пацієнтів з однієї з міських лікарень через погіршення безпекової ситуації.
Про це повідомили у Facebook Херсонського загону швидкого реагування ТЧХУ.
Зазначається, що з медичного закладу було евакуйовано понад 45 пацієнтів. Їх доправили до інших лікарень міста, де вони продовжать отримувати необхідну медичну допомогу.
Нагадаємо, минулої доби війська РФ обстріляли 54 населені пункти правобережжя Херсонської області. Унаслідок цих атак 4 людини загинули, ще 26 – дістали поранення, з них – 1 дитина.

