У Херсоні комунальники та волонтери допомагають місцевим жителям долати наслідки обстрілів російськими військами.
За словами начальника Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби Максима Курчика, внаслідок новорічних обстрілів російськими військами дитячої лікарні, вибито 700 вікон, що складає 80%.
Суспільне пише про те, що обласна аварійно-рятувальна служба перепрофілювалась з початком обстрілів. Їхнє головне завдання – оперативно долати наслідки руйнувань. Забивати вікна, двері, дахи. Зараз тут працює 23 людини, а з початку масованих обстрілів їх було семеро, пригадує Максим Курчик. Також над подоланням наслідків обстрілів працюють поліція, нацгвардія, ДСНС, Парки Херсона, Добробат та будівельні приватні компанії, які допомагають безплатно.
Відновлювати пошкоджені будівлі допомагає волонтерський загін, який утворили одразу після звільнення Херсона. Зараз у ньому постійно працюють 25 людей, інші – долучаються по можливості.
Загалом подолати наслідки російських обстрілів допомогли мешканцям більш ніж трьох десятків будинків в різних районах міста.
Раніше повідомлялося про те, що кінологічний центр на Херсонщині отримав гуманітарну допомогу.