У Гончарівці триває реалізація нового інклюзивного проєкту


26 октября

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара триває реалізація проєкту «Інклюзивний креативний майданчик "Пізнай мене через творчість"».

У рамках проєкту херсонці мають можливість відвідувати майстер-класи з роботи із фото та відео, з акторської майстерності, зі створення мультфільмів тощо. Кожний відвідувач для втілення у життя своїх творчих ідей може скористатися спеціальним обладнанням.

Так, у ході проєкту вже відбулася низка заходів. На майстер-класі з інтерв'ювання «особливі» учасники дізналися про теоретичні основи проведення інтерв'ю, ознайомилися з інструментами, які допомагають журналісту зафіксувати спілкування з особистістю, та спробували самостійно взяти власне інтерв'ю. Також гості відвідали навчальний ворк-шоп із роботи у відеоредакторах, на якому дізналися, як зробити ролик цікавим та естетично привабливим. Крім того, припали до душі херсонцям і заняття з предметної фотозйомки та операторської роботи в умовах вуличного освітлення.

Учасники інклюзивного театру при Гончарівці «Звичайна роль - особливий актор» та всі охочі користувачі книгозбірні у рамках проєкту не просто навчаються акторській майстерності, але й дізнаються про «хитрощі» та різницю роботи актора перед камерою та перед глядацькою залою, опановують художню анімацію, випробовують свої сили і здібності у просуванні власних медійних проєктів в Інтернеті тощо.

Лекторами, гостями та наставниками юних обдарувань вже стали досвідчені професіонали своєї справи. Так, акторськими хитрощами ділиться професійна режисерка, заслужена діячка мистецтв Ірина Корольова. Допомогу в проведенні інтерв'ю допитливим обдарованим херсонцям надає режисерка та засновниця інклюзивного театру «Золота маска» Ірина Фоменко. Тонкощам роботи з відеокамерою навчає досвідчений відеооператор та монтажер Микола Дуднік. А засновник Херсонської школи фотографії Олександр Андрющенко радо ділиться власним досвідом створення успішних фотопродуктів.

Записатися на наступні заходи, а також дізнатися всю докладну інформацію щодо реалізації та діяльності проєкту можна за тел.: (099) 220-16-62.

Проєкт «Інклюзивний креативний майданчик "Пізнай мене через творчість"» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости