У Херсоні за адресою: вулиця Кримська, 197 облаштували ще одне найпростіше укриття.
Про це повідомляє начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що укриття укомплектоване усім необхідним для перебування у ньому людей. Воно доступне людям з інвалідністю. Сходи облаштовані поручнями та пандусом.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_10-17-21-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_10-17-23-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_10-17-26-1024x1024.jpg)
Нагадаємо, влітку 2023 року заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба повідомив про те, що за результатами перевірки стало відомо, що бомбосховища Херсона знаходяться у незадовільному стані.
За словами начальника Херсонської МВА Романа Мрочко, до окупації та після деокупації Херсона у місті ніхто не займався питанням стану бомбосховищ, а висновок комісії, яка оцінювала укриття, загалом був об’єктивним.
Херсонській області з центрального бюджету мають виділити понад 168,5 мільйонів гривень на облаштування укриттів у освітніх закладах.