Turkish Airlines збільшує кількість рейсів із аеропорту "Херсон"


3 апреля 2017 года.

Сьогодні, 3 квітня, в аеропорті «Херсон» відбулася прес-конференція з нагоди збільшення кількості рейсів Херсон - Стамбул - Херсон авіакомпанією Turkish Airlines. У ній взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та директор представництва Turkish Airlines у місті Херсон Ербіль Акгюн.

Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.В ході прес-конференції було оголошено про збільшення рейсів Херсон - Стамбул - Херсон з 7 до 10 разів на тиждень саме авіакомпанією Turkish Airlines, яка першою зайшла на Херсонщину й здійснює рейси до найбільшої кількості країн, ніж будь-яка інша авіакомпанія світу.

«Ми ставимо за мету завдяки новому розкладу авіарейсів забезпечити зручність стикування рейсів у аеропортах для перельотів у всі міста світу за приємними цінами», - зазначив директор представництва авіакомпанії Turkish Airlines у місті Херсон Ербіль Акгюн.

За версією споживчого рейтингу Skytrax авіакомпанія Turkish Airlines вже шостий рік поспіль стає «Найкращою авіакомпанією Європи».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости