ЦВК утворила окружну комісію №184

ЦВК утворила окружну комісію №184
11 сентября

Центральна виборча комісія утворила окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 184є

Рішення комісія прийняла вчора.

Фаворит виборів Геннадій Лагута, що буде балотуватися від партії Ігоря Колихаєва Нам тут жити, поки що, має свого секретаря комісії. Олеся Кобзєва разом із Лагутою, є співзасновниками ГО Центр соціальних та економічних досліджень «Південь».

Керівний склад комісії такий:

  • Голова комісії - Борідко Віктор Миколайович, 1966 року народження - від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
  • Заступник голови комісії - Філіпов Філіп Анатолійович, 1988 року народження - від Політичної Партії "ГОЛОС".
  • Секретар комісії - Кобзєва Олеся Володимирівна, 2000 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".

Члени комісії:

  1. Азаров Михайло Сергійович, 1988 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ПРАВА"; 
  2. Аршевський Михайло Олександрович, 1975 року народження - від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"; 
  3. Блінда Альона Вікторівна, 1983 року народження - від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"; 
  4. Властов Михайло Юрійович, 1981 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; 
  5. Глухова Лариса Андріївна, 1961 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"; 
  6. Іващенко Ірина Віталіївна, 1973 року народження - від Аграрної партії України; 
  7. Когут Едуард Володимирович, 1991 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"; 
  8. Кривенков Вадим Андрійович, 1994 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"; 
  9. Огданець Микола Володимирович, 1963 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; 
  10. Пацалай Аліна Андріївна, 2001 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"; 
  11. Погребняк Дмитро Євгенович, 1985 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ"; 
  12. Теплова Яна Сергіївна, 1980 року народження - від Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; 
  13. Турко Інна Миколаївна, 1990 року народження - від Політичної партії "ГОЛОС", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; 
  14. Хаустов Станіслав Вікторович, 1988 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ"; 
  15. Шаповал Діана Русланівна, 2000 року народження - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ".
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости