ЦНАПи на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак": якісні адмінпослуги для кримчан


13 августа 2020 года.

ЦНАПи на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак": якісні адмінпослуги для кримчан
Вже шість місяців кримчани можуть отримати якісні адміністративні послуги в ЦНАПах на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак». Вони створені, в першу чергу, для зручності, комфорту та піклування про українців, що мешкають на території тимчасово окупованого Криму.

Українці вже звикли звертатися до ЦНАПів у своїх населених пунктах без черг і штовханини для отримання державних послуг. Але для українців у Криму дістатися до сучасного ЦНАПу означало виснажливу і недешеву подорож з Криму до пункту перетину, наприклад, у Чонгарі, далі від пункту перетину - 230 км до Херсона, які, на думку навігатора, можна подолати за 3,5 години, а от на переконання водіїв - не менше, ніж за 4-5 годин. Відкриття ЦНАПів КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» було довгоочікуваною подією для українців у Криму, і ось, чому.

По-перше, ЦНАПи знаходяться безпосередньо біля пункту перетину адмінмежі з Кримом. Тобто українці, які перетинають адмінмежу виключно з метою одержання адміністративних послуг, можуть зробити це на місці перетину.

По-друге, сервісні центри - це сучасні нові будівлі, оснащені комфортними меблями, системою кондиціонування, інформаційними стендами, що дозволяє надавати послуги європейського рівня.

По-третє, записатися до ЦНАПів можна онлайн, що зводить очікування до мінімуму. Статистика роботи ЦНАПів у першому півріччі 2020 року свідчить, що час прийому одного клієнта не перевищував 10 хвилин.

«Для мешканців Криму ЦНАП на КПВВ «Чонгар» - це комфортний сервіс, в основі якого повага до людини та її гідності. Наша мета - передати відчуття позитивних змін і європейського сервісу кримчанам, які щойно перетнули адмінмежу. Важливо, щоб українці, які не проживають на материковій Україні, постійно бачили і відчували, як Україна стає більш потужною, європейською державою. Ми постійно працюємо над тим, щоб мешканці АРК не відчували, що про них забули.» - Ірина Анатоліївна Собчишена, керівник ЦНАПу КПВВ «Чонгар».

Послуги і сервіс

ЦНАПи на адмінмежі надають більше сотні адмінпослуг. ЦНАП КПВВ «Чонгар», наприклад, надає 170 видів адміністративних послуг.

Найбільш затребуваними є послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки та послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. За 6 місяців 2020 року 45 мешканців АРК одержали у ЦНАПі український паспорт, а 324 мешканців АРК оформили закордонний паспорт.

Серед інших послуг, що надаються у сервісному центрі, є послуги:

- земельного характеру;

- надання витягів з Державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- надання інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інших речових прав.

Протягом І півріччя 2020 року у ЦНАПі КПВВ «Чонгар» запроваджено нові комплексні послуги «єМалятко», «Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків», послуги з введення в експлуатацію житлових будинків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости