Трьох херсонських чиновників судитимуть за корупційні правопорушення


31 мая 2021 года.

Справи трьох херсонський чиновників, які скоїли корупційні правопорушення, розгляне Херсонський міській суд

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на повідомлення Нацагенції з питань запобігання корупції (НАЗК).

Зокрема на 31 травня запланований розгляд справи Галини Танань, колишньої в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі. Також Галина Танань - кума колишнього голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який зараз перебуває у СІЗО як один з обвинувачених у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

НАЗК за минулий тиждень склало та направило до суду 36 адміністративних протоколів. У тому числі за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду 22 протоколи, з яких більше половини отримала одна людина - колишня в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Херсонській області Галина Танань. Стосовно неї склали 12 протоколів. Номер справи: 766/7793/21.

На 2 червня запланований розгляд справи Володимира Клюцевського, колишнього керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації. Розглядатиметься справа, порушена ще у 2020 році: тоді стосовно Володимира Клюцевского склали чотири адміністративних протоколи, пов'язаних з корупцією. Клюцевский у жовтні і грудні 2018 року видав себе премію, коли перебував на посаді керівника апарату Херсонської ОДА, без погодження з головою ОДА. Номер справи: 766/14395/20.

Також один з херсонців фігуруватиме під час розгляду справи щодо порушення порядку подання фінансової звітності політичними партіями за участі їхніх представників. На 2 червня заплановане засідання, де перед судом предстане заступник голови Херсонської облради Геннадій Лагута, він же - керівник обласної організації "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!". У НАЗК питання до "іменної" партії Херсонського міського голови з приводу оренди у 2020 році офісу у центрі міста у організації, яке не є власником приміщення, що не допускається законодавством про політичні партії. Номер справи: 766/5302/21.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости