Тривають роботи "Херсонобленерго" над відновленням енергопостачання до осель жителів області

Тривають роботи
24 марта

Енергетики сьогодні працювали в мережах 0,4 кВ м.Херсон, зокрема с.Зеленівка, проведено заміну електроопори. Проведено роботи у мережах 0,4 кВ у смт.Білозерка, відновлено енергопостачання.

Проведено ремонтні роботи та введено в роботу ПС "Сонячна", відновлено енергопостачання населених пунктів Богданівка, Петрівка, Сонячне. Залишаються знеструмленими села Східне, Загорянівка. Відновити роботу ПС "Східна" поки немає можливості. Проведено роботи по відновленню енергопостачання у населених пунктах Білозерка, Широка Балка.

Ситуація в селах Миролюбівка, Киселівка, Олександрівка та найближчих селах залишається без змін, на жаль, населені пункти знеструмлені. Через активні бойові дії складною залишається ситуація в районі населених пунктів Високопілля, Нововоронцовка, Велика Олександівка.Проводили ремонтні роботи в мережах 35 кВ у Високопіллі та в мережах 150 кВ у Новій Каховці.

"Наші енергетики щодня працюють у важких умовах для того, щоб у ваших оселях була електроенергія. Дякуємо за терпіння, розуміння та підтримку!", - кажуть в "Херсонобленерго".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости