До 30 квітня триває реєстрація учасників Дня Вуличної Музики в Херсоні

До 30 квітня триває реєстрація учасників Дня Вуличної Музики в Херсоні
20 апреля 2018 года.

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні - це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2018му році вже вп'яте проходитиме в Україні.

День Вуличної Музики - веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas]. За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія.

16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація "Логістичний Штаб".

Суть ідеї свята проста - щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці - кожен, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

День Вуличної Музики - це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

19 травня 2018 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці понад 40 українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У 2018-му році до свята вперше приєднується і наше місто. У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на трьох сценічних майданчиках - на пішохідній вулиці Суворова (біля "Парусу"), на набережній по проспекту Ушакова (біля пам'ятника Першим корабелам) та на базі креативного простору Urban Cad (вул. І.Кулика, 26).

Реєстрація музикантів на участь у Дні Вуличної Музики у Херсоні відкрита до 30 квітня за посиланням: https://goo.gl/forms/3Mcmycr1UkVREG7g1

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради, ХМГО Культурний центр "Україна-Литва".
Представник Дня Вуличної Музики у Херсоні - Наталя Ткачова.

Контактна інформація
• Електронна пошта: smd.kherson@gmail.com
• Сторінка у соціальній мережі: facebook.com/smd.kherson
• Контактні телефони: 32-17-18, 45-47-19, 0964127607.
Більше про День Вуличної Музики в Україні та формат свята - на сайті streetmusic.com.ua.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости