Транспортне управління Херсона залучило громадськість до обстеження пасажиропотоку у міських маршрутках


21 / 02 / 2018

Сьогодні, 21 лютого, десять херсонців почали обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах. Днем раніше вони пройшли відповідний інструктаж в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради. Керівники фірм-перевізників попереджені про обстеження, але не знають дат перевірок, імен та облич "таємних пасажирів".

Загалом, заявки на участь у роботі громадській групі з обстеження пасажиропотоку подали 20 жителів Херсона. Переважна більшість з них - це звичайні жителі міста, які хочуть внести особистий вклад у налагодження роботи міського транспорту. Діє група на громадських засадах.

«Обстеження пасажиропотоку представниками громадськості потрібне для знаття напруги в місті, яка виникла ще рік тому під час підняття вартості тарифу на перевезення. Однією із ключових проблем була недовіра громади міста саме до розрахунків пасажиропотоку. Тому наше управління вирішило відкрито запросити представників громади - жителів Херсону особисто вивчити це питання», - пояснила дану ініціативу начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Марина Віркун.

Обстеження пасажиропотоку відбуваються в рамках діяльності робочої групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, яка була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

За результатами роботи групи планується:

- Формування схеми організації дорожнього руху із зазначенням зупинок громадського транспорту та світлофорів;

- Розробка рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

- Розробка пропозицій щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;

- Перевірка відповідності водіїв та транспортних засобів вимогам чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень.

Вирішення вищезазначених завдань необхідне для досягнення основної мети - покращення якості пасажирських перевезень у громадському транспорті. Мова йде про перезавантаження системи в цілому, адже в поточному році передбачено придбання нового комунального транспорту: 30 автобусів великої місткості та 10 тролейбусів. Але для того, щоб провести справжнє перезантаження, потрібно оптимізувати існуючу систему маршрутів, розробити правила користування міським транспортом та визначитися із концепцією інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури.

Усі, хто бажає долучитись до обстеження пасажиропотоку - реєструйтесь за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeN2FBHu2Yj4LkED2si6Zi6CL8aDKLLaSzmvk0SadsW3uf2ZA/viewform .

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости