ТОВ «Паритет» приховує документацію від Херсонського відділення Антимонопольного комітету України


01 / 09 / 2016

Адміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 30 серпня 2016 року прийнято рішення відносно ТОВ «Паритет».

У зв'язку з дослідженням ринку послуг з надання в оренду торгових площ на продовольчих і непродовольчих ринках в межах Херсонської області та здійсненням державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції суб'єктами господарювання, що діють на цих ринках, Відділенням АМКУ було направлено на адресу ТОВ «Паритет» вимоги про надання відповідної інформації.

Проте, ТОВ «Паритет» Відділенню АМКУ не надано запитувану інформацію та копії документів, чим створено перешкоди у здійсненні дослідження.

Рішенням адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення АМКУ визнано, що дії ТОВ «Паритет» у вигляді неподання інформації на вимоги у встановлені головою Відділення АМКУ строки є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції згідно з пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За вказане порушення на суб'єкта господарювання накладено штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Теги: паритет
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости