Більшість людей починають дізнаватись інформацію про матраци лише в той момент, коли задумуються над покупкою цього предмету. Для розширення вашого кругозору розкажемо дуже цікаві факти про такі вироби – деякі з них доволі неочікувані.
На найпопулярніші матраци найбільше нарікань
Якщо подивитись на структуру продажів цих предметів, то близько 80% припадає на пружинні. При цьому саме на них найбільше нарікань. За статистикою, лише 63% тих, хто обрав такі моделі, задоволені ними.
Якщо порівняти з безпружинними, які, до речі, пропонує магазин матраців AMebli, то задоволених клієнтів – понад 80%. Це стосується моделей із латексу та піни з ефектом пам’яті. Цікаво, що дуже задоволені купівлею 79% тих, хто обрав водяні моделі, але це, скоріш за все, тому, що вони дуже специфічні.
Матраци можна здавати на перероблення
Коли такий (досить великий) виріб відслужив своє, у власників цілком логічно виникає питання щодо того, що з ним далі робити. Звісно, можна просто відправити на звалище, а можна здати на перероблення, що є екологічним рішенням
Матрац у сфері інтересів грабіжників
Як би це кумедно не звучало, але саме в ньому найчастіше копирсатиметься злодій, якщо він потрапить до вашого житла. Вони дійсно вірять у те, що люди ховають під матрацом гроші та коштовності. Але ж ви розумієте, наскільки це некомфортно.
Колись матраци тримались на мотузках
Раніше, коли поширені сьогодні конструкції ліжок ще не винайшли, люди спали на таких виробах, які підвішувались на мотузках. Саме з тих часів походить дуже поширене побажання тим, хто готується до відпочинку: «Міцного сну». У давні часи людям доводилось перед тим, як вмоститись, добряче натягнути мотузки, щоб матрац не провисав.
Вогнестійкі матраци в США
Починаючи з 2007 року в Америці було прийнято закон, згідно з яким всі подібні вироби повинні відповідати конкретному рівню вогнестійкості. Для більшості – це стійкість до відкритого полум’я протягом 30 с. Таку вимогу встановили для зменшення ризику виникнення пожеж через недопалок або залишену без нагляду свічку.
Доміно з матраців та світові рекорди
У світі існує така річ, як доміно з матраців, причому спроби поставити черговий рекорд такого типу трапляються доволі часто. Найбільший із тих, які сьогодні зареєстровані, здійснили у 2012 році в Шанхаї, тоді гра складалась з 1001 матрацу і людей, які, власне, і допомагали такому незвичному доміно впасти.
Ваше ліжко може бути розсадником моторошних тварюк
Тут йдеться не про новенькі вироби, а про вживані. Такий може приховувати тисячі пилових кліщів. Попри те, що ці істоти не кусаються, а харчуються відмерлими клітинами, вони цілком здатні призвести до розвитку астми та алергії. Тому, якщо раптом задумуєтесь над тим, щоб придбати вживаний виріб, краще відмовтесь від цієї ідеї. Якісні та доступні за ціною ортопедичні матраци знайдете в цьому магазині: https://AMebli.com.ua/matrasy-ortopedicheskie/.
Тривале засинання – поганий матрац
Якщо щовечора не можете заснути й крутитесь понад 10–15 хвилин, скоріш за все, прийшов час замінити матрац. Згідно з дослідженнями, більшість людей за вказаний час засинають, звісно, якщо немає проблем зі спальним місцем.
Всі хочуть бути королями
Звичайно, ви вже колись обирали для себе матрац, а отже, знаєте, що вони є різних розмірів. А найпоширеніший, – це Queen, тобто королівський. Максимально комфорт цілком можливо організувати з використанням такого спального місця.