«Тіньові» роботодавці Херсонщини повернули до бюджету півмільйона гривень податків


2 мая 2019 года.

Таким став результат роботи спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці щодо платників податків, які використовували найману працю із порушенням вимог податкового та трудового законодавства. 

Протягом січня - березня п. р. на виплату заробітної плати «у конвертах» погодилися 457 херсонців, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. «Тіньові» роботодавці Херсонщини сплатили до бюджету 546 тис. грн. податків та зборів.

До державної реєстрації залучено 219 фізичні особи, які зареєстрували підприємницьку діяльність та сплатили 123 тис. грн. податків. У межах повноважень фіскальної служби складено 38 протоколів за порушення п.1 ст.164 КУпАП (діяльність без державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності).

Нагадаємо: з 01 січня 2019 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 гривні. Мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), що є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости