Тести ПДР - складання іспиту у Головному Сервісному Центрі


19 апреля

Основна мета навчання - вивчити необхідну теорію та навчитися застосовувати їх на практиці. Ще до початку навчання ви маєте можливість потренуватись складати тести ПДР на сайті Green Way.

Шлях автомобіліста: від навчання до іспиту

Перед тим, як назватися справжнім автомобілістом ви повинні пройти всі етапи: від навчання у спеціальній автошколі до складання іспиту у Головному Сервісному Центрі. Але про все по черзі.

Шлях починається в одній з автомобільних шкіл. До вибору не треба приділяти особливої уваги, адже принцип навчання крізь майже однакові. Основна мета навчання - вивчити необхідну теорію та навчитися застосовувати їх на практиці. Ще до початку навчання ви маєте можливість самостійно ознайомитись з теоретичним матеріалом та потренуватись складати тести ПДР на нашому сайті Green Way.

VkUx60GRiX6CyWb9V2W2VPkZQmY8qUYBhwFMLfI0sC-ZmmYhkYIClUt7b6JVjeB7xYf53aLtYBZ8lZ8srkYPdF01XxkxfKM_vxMUhj4UQQxon6MH_TgNV_NSTH8oaxnkakZxJvyS

Саме навчання триває близько трьох місяців та складається з теоретичної та практичної частин.  Теорія проводиться для всіх учнів за складеним розкладом. Що стосується практики, то її графік складається індивідуально.

На теоретичній частині вам детально пояснять всю інформацію, яка в нагоді вам в майбутньому на дорозі. В рамках таких занять ви дізнаєтеся:

  1. Діючі в Україні правила дорожнього руху.

  2. Базова будова автомобіля.

  3. Надання першої медичної допомоги.

Саме від того, наскільки ти добре розумієш теорію, буде залежати твоє поведінка на дорозі.

Протягом всієї теоретичної частини ви будете тренуватися в проходженні тестів ПДР. Вони за своєю суттю такі ж, які будуть на головному іспиті в ГСЦ. За результатами такого проміжного тестування викладачі виявляють слабкі місця і при необхідності ще раз пояснюють матеріал.

Наступна частина - практичні заняття. Вони почнуться не відразу, а через деякий час після початку навчання. Адже перед ними ви повинні мати уявлення по автомобіль та основні правила.

Перший етап практичних занять - ознайомлювальний. Вам не дозволять відразу виїхати на проїжджу частину. Спочатку необхідно навчитися правильно сідати в машину, виконувати першочергові дії перед запуском двигуна і т.д. Після вступної частини інструктор навчить вас правильно рушати з місця і гальмувати. Все це буде відбуватися на спеціальному майданчику.

Через деякий час ви все таки зможете виїхати на дорогу. Але тут треба бути максимально зосередженим і дотримуватися спокою. В рамках цієї частини ви навчитеся керувати автомобілем в реальних подіях, де не тільки ви є учасником дорожнього руху. В цілому, протягом усіх практичних занять ви навчитеся маневрів, які стануть в нагоді в майбутньому.

Коли ваше навчання добіжить кінця ви маєте пройти медичну комісію та будете мати допуск до головного іспиту. Він складається в Головному Сервісному Центрі та також складається з теоретичної та практичної частин.

Теорія перевіряється тестуванням, яке містить 20 питань. Для успішної здачі ви маєте правильно відповісти мінімум на 18 запитань. Перед іспитом не зайвим буде ще раз прочитати ПДР-онлайн. Це дасть змогу бути більш впевненим, та здати теорію з першого разу. Але навіть якщо щось не склалось та ви не пройшли тестування, ви маєте змогу його перездати через деякий час. У разі успішної здачі ви відправляєтесь на іспит з водіння.

Іспит з водіння - завершальний етап перед отриманням посвідчення. На ньому вас попросять продемонструвати ті практичні навички, яким ви навчалися на заняттях. І тут нового нічого не буде. Якщо ви серйозно ставилися до всього процесу навчання, то здати обидві частини іспиту і отримати посвідчення в той же день не складе для вас ніяких труднощів. Успіхів!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости