Одеським апеляційним господарським судом залишено без змін рішення господарського суду Херсонської області, яким задоволено позов прокурора про стягнення із ДП «Херсонський облавтодор» на користь територіальної громади м.Херсона коштів на загальну суму 67 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.
Нагадаємо, у 2013 році органами місцевого самоврядування укладено договір з ДП «Херсонський облавтодор» на здійснення будівництва мостопереходу, який мав з’єднати мікрорайони ХБК та Таврійський. Виконання робіт та введення в експлуатацію об’єкта передбачалось наприкінці 2014 року.
У січні 2014 року підрядниками отримано аванс з місцевого бюджету у розмірі 55 млн грн., проте розпочате будівництво було зупинено через неврегулювання окремих технічних питань. При цьому залишок невикористаних коштів до бюджету не повернуто, а будівництво мостопереходу не завершено.