Тергромади Херсонщини запрошуються до участі у програмі розвитку локальних ініціатив


21 апреля

Громади Херсонської області мають можливість подавати заявки на участь у програмі розвитку локальних ініціатив 2021, яка проводиться Фондом «Об'єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program.

У рамках програми передбачається ряд заходів, націлених на розвиток відібраних громад через партисипативні підходи вивчення локальних проблем, інвентаризацію ресурсів, та проведення конкурсу грантів.

На основі виявлених проблем, у кожній із громадах буде проведений грантовий конкурс локальних ініціатив. На кожну громаду Фонд виділяє 100 тис грн + 100 тис. грн виділяє громада, тобто загальний бюджет складе 200 тис. грн для проведення грантового конкурсу серед жителів громад. Передбачається, що у кожній громаді буде підтримано 4 соціальні проєкти по 50 тис. грн кожний.

До участі у програмі буде відібрано на конкурсній основі 5 громад: по одній територіальній громаді із Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей.

Дедлайн подачі заявки: до 08:00 год 29 квітня 2021 року.

Більше про програму розвитку локальних ініціатив 2021 за посиланням: https://www.fundunion.org/2021/04/local-initiatives-2021.html?m=1

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости