Тепловізори - надійна допомога ЗСУ

Тепловізори - надійна допомога ЗСУ
28 / 06 / 2022

Тепловізори та тепловізійні приціли сьогодні як ніколи стають у нагоді ЗСУ та теробороні. Допомагаючи розпізнавати об'єкти на відстані, тепловізори фактично стають "очами" військових уночі.

Ці пристрої особливо стають у нагоді, коли необхідно вчасно помітити ворога у зоні бойових дій або виявляти різноманітні ДРГ у тилу. Що ж стосується тепловізійних прицілів, то їх узагалі можна встановлювати на стрілецьку або навіть важчу зброю.

Тож, виходячи з цього, стає зрозуміло, що якість такого обладнання - надзвичайно важлива. Сайт Grand-Pulsar за запитом тепловизор військовий пропонує широке різноманіття надійної техніки для ЗСУ, у числі яких - і тепловізори.

Види тепловізорів

Загалом прийнято виділяти два види військових тепловізорів:

  • стаціонарні 
  • переносні
тепляк

 

Стаціонарні тепловізійні камери являють собою достатньо габаритні моделі і здатні відрізняти температуру від -20 до +20 тисяч градусів за Цельсієм. Безперебійну роботу стаціонарних тепловізорів забезпечують за рахунок азотного охолодження.

А от переносні моделі по суті є більш зручними - бо вони мобільні та функціональні, а також мають можливість дуже швидко розшифровувати отриману інформацію.

Тому в умовах війни переносні тепловізори є більш популярними.

У магазині Grand-pulsar можна придбати різноманітні тепловізори та тепловізійні приціли - достатньо визначитися із тим, що саме вам потрібно.

До прикладу, розглянемо модель тепловізора https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory/teplovizory-infiray INFIRAY (IRAY) XEYE 2 E3 MAX V2.

Маючи об'ктив 35 мм, він може розпізнавати дальність ідентифікації людини на відстані 600 м. Дальність виявлення об'єкта при цьому складає 2200 м, а дальність розпізнавання - 1000 м.

Модель підтримує Wi-Fi та може синхронізуватися зі смартфоном, а об'єм сховища складає 8 Гб. Час запуску INFIRAY (IRAY) XEYE 2 E3 MAX V2 - 3 секунди, а низьке енергоспоживання акумулятора дозволяє використовувати пристрій до 6 годин без підзарядки. Прилад забезпечує високу якість зображення за рахунок матриці, створеної за новою технологією, а також запатентованого обробника зображень. Це гарантує більш якісне зображення порівняно з аналогами у цій же ціновій категорії.

Тепловізор https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory/teplovizory-hikmicro HikMicro LYNX Pro LH19 - надійна техніка від успішного китайського виробника Hikvision.

Незважаючи на короткий час на ринку, Hikvision зуміли завоювати популярність за рахунок свого компактного розміру, широкої функціональності та прийнятної ціни.

Завдяки сучасним розробкам, модель HikMicro LYNX Pro LH19 дозволяє отримувати стабільну та точну картинку незалежно від того, яка погода на вулиці: хуртовина, туман чи дощ. А перевірена конструкція та сучасна ергономіка дозволяє користуватись гаджетом як новачкам, так і професіоналам.

Ця модель допомагає виявити людей на відстані 1,5 км, а вбудований модуль Wi-Fi дає можливість транслювати відео онлайн через планшет чи мобільний телефон.

Для зручності відтворення кадрів користувач цього тепловізора може вибирати один із варіантів палітри кольорів. На вибір є 3 варіанти: червоний, чорний і білий, а також є колірний режим Fusion. Відповідний режим обирають залежно від відстані до об'єкта. До речі, швидка можливість перемикання виключає можливість відлякування визначеної через високу яскравість дисплея.

Повністю заряджений акумулятор дозволяє працювати до 7,5 годин.

Обирайте модель, яка підійде саме вам, а Grabd-pulsar забезпечить вас надійним обладнання.

Протистоїмо ворогу разом!

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости