Тепер можна відстежувати рух будь-якої справи в херсонському адмінсуді

Тепер можна відстежувати рух будь-якої справи в херсонському адмінсуді
22 июня 2015 года.

Відтепер на сайтах усіх судів України можна відстежувати рух будь-якої справи. Новий функціонал запрацював кілька днів тому.

ДСА виконала вимоги ч. 2 ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», яка передбачає, що інформація про суд, який розглядає справу, сторони спору та предмет позову, дату надходження позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги, заяви про перегляд судового рішення, стадії розгляду справи, місце, дату і час судового засідання, рух справи з одного суду до іншого є відкритою та підлягає невідкладному оприлюдненню на офіційному веб-сайті судової влади України, крім випадків, установлених законом.

Тепер так є і на сайті Херсонського окружного адміністративного суду.

Отже, для відстеження руху справи, користувач має відкрити головну сторінку веб-сайту судової влади України, де в правому верхньому куті містися відповідне посилання.

Заповнивши необхідну інформацію, програма відобразить результати пошуку.

Крім того, останні зміни до ЗУ «Про доступ до судових рішень» передбачають надсилання всіх судових рішень і окремих думок суддів до Єдиного державного реєстру судових рішень. Таким чином, забезпечується максимальна відкритість судочинства. Сторона по справі, чи будь-яка зацікавлена особа за вдяки таким змінам, може сама відстежувати рух справи і всі процесуальні документи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости