Тендер на будівництво стадіону в Бериславі знову пройшов безрезультатно


24 / 05 / 2019

Члени тендерного комітету відхилили обидві пропозиції, що надійшли під час процедури закупівлі робіт з нового будівництва футбольного стадіону для дитячо-аматорського футболу в Бериславі. Таке рішення було прийнято 20 травня.

Загалом свої заявки на участь в аукціоні подали два підприємства з Дніпра - ТОВ "Богарт Буд" і ТОВ "Інтерпроектмонтажбудсервіс". Пропозицію першого за результатами електронного аукціону система визначила найбільш економічно вигідною. Однак з'ясувалось, що вона не відповідає умовам тендерної документації. З цієї ж причини згодом відхилили й тендерну пропозицію другого підприємства.

- По цьому стадіону відбулось уже чотири тендери, і всі - безуспішно. Наче проходить усе нормально, а потім з'ясовується, що ні і виникають якісь зауваження. Тож тепер буде п'ятий тендер, - прокоментував голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов.

Нагадаємо, що тендер на будівництво нового футбольного стадіону для тренувань футбольної команди "Таврія" вартістю 112 720 344 гривень оголосила Бериславська районна комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа імені В. К. Сергеєва. "Таврія" після анексії Криму Російською Федерацією перебралася з Сімферополя на Херсонщину і нині базується в Бериславі.

Збудувати новий стадіон планується в межах вулиць Центральної, Губайдуліна, 1 Травня та трасою Берислав - Мар'янське неподалік від центральної районної лікарні не пізніше 25 грудня 2020 року.

Олег БАТУРІН.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости