Телеканал «Суспільне Херсон» вирізав з коментаря екс-мера згадки про поліцію

Телеканал «Суспільне Херсон» вирізав з коментаря екс-мера згадки про поліцію
20 сентября 2021 года.

Колишній Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко вважає, що журналісти Суспільного навмисно вирізали з його коментаря пояснення про справжні причини його переслідування.

Про це екс-мер розповів кореспонденту МОСТа.

«Дивна ситуація. Журналісти питають про мою думку щодо кримінальної справи, я пояснюю справжні, на мою думку, причину, а у сюжет вони дають мій обрізаний коментар», - розповів він.За словами Миколаєнка, журналісти вирізали частину слів, де він звинувачує херсонську поліцію у помсті.

«Я розповів, що вважаю цю справу сфабрикованою у якості помсти мені. Як відомо, ще у 2016 році ми відмовились йти на пропозиції не дуже чесного поліцейського, який хотів отримувати від посадовців щомісяця хабар у розмірі 3% від бюджетних закупівель. Ми відмовилися і поліцейські при нагоді помстилися», - пересказав Миколаєнко суть «порізаного» коментаря.

Про історію із вимаганням хабаря у фейсбук писала Катя Гандзюк і вона стала відома всій країні. З цього моменту у чиновників Херсонської мерії почалися непрості відносини із поліцією. Пан Антощук навіть судився із Катериною, але суд не став на його сторону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости