Тарас Костанчук: "Закликаємо всіх патріотів області приєднатись до спільної боротьбі зі ставлениками Журавко та його найманцями!"

Тарас Костанчук:
25 июля 2017 года.

Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас" Тарас Костанчук закликає боротися із партнерами біглого сепаратиста Олексія Журавка. Про це Костанчук пише у блозі на сайті Цензор.нет.

Йде четвертий рік війни ... Майже кожен день гинуть наші хлопці на передовій ... А в цей час продовжує свою роботу Товариство з обмеженою відповідальністю «СІПІ», що належить сепаратистові Журавко в м. Олешки Херсонської області.

Це підприємство продовжує приносити прибуток людині, яка в свій час відправляла тітушок на Антимайдан! Ця людина фінансує НВФ в ОРДЛО та «здає» інформацію про пересування колон українських військових в Херсонській області! Саме ця людина критикує і ображає і Україну, і хлопців, які її захищають!

Ознайомитися більш детально з всім переліком діяльності цієї падлюки можна на його персональному блозі «Антифашист», де він постійно ображає честь і гідності наших воїнів! Проживаючи в Москві, перебуваючи в так званому "виїзному уряді Азарова", ця сволота продовжує отримувати прибуток з підприємств, які знаходяться в Херсонській області в Україні! Наголошуємо, що частина одержуваного прибутку направляє на потреби бойовиків на сході: екіпіровка, приціли, нічники, тепловізори та інші засоби для війни з українцями.
Контроль над підприємствами здійснюється через вірного слугу - Апастиліді, з яким вони разом віджали ці товариства у підприємця з м Олешки. До цього часу поліції було абсолютно наплювати на те, що коїться, хоча всі місцеві жителі міста знають про те, що відбувається.

Ветерани ГО «ВПО учасників АТО "Справедливість" мають намір допомогти відновити справедливість в окремо взятому районі і повернути юридичним шляхом відібрані у підприємця активи. Дані дії дозволять перекрити фінансові потоки до Журавко і залишити його без засобів до існування.

Закликаємо всіх патріотів області приєднатись до спільної боротьбі зі ставлениками Журавко та його найманцями! Наголошую, що ми не допустимо, щоб повернувся «руський мір» та ті, хто його насаджує! Ми будемо боротись із кожним ворогом нашої країни!

Слава Україні!

Нагадаємо, 29 грудня Тарас Костанчук виступив на пленарному засіданні сесії Херсонської обласної ради і звернувся до людей з прихованими і явними проросійськими настроями.

Довідка:

Журавко Олексій Валерійович

Народився 21.04.1974 у м. Жовті води Дніпропетровської області, вихованець школи-інтернату для дітей з інвалідністю.

У 1993-1997 став засновником і директором ПП «Журавушка», м.Цюрупинськ

У 1997-2004 - співзасновник, директор ТОВ «Співдружність ініціативних працездатних інвалідів» (СІПІ)

2004-2006 - генеральний директор ТОВ «Співдружність ініціативних працездатних інвалідів»

Депутат ВР 5-го скликання від Партії регіонів. Член фракції ПР.

Тривалий час Журавко і його команда бандитів були так званим «тіньовим урядом» в місті Цюрупинськ. Журавко і ко контролювали в місті майже всю промисловість, значну частину системи торгівлі та сфери послуг: підприємство «СІПІ-авто» займається пасажирським перевезеннями, «СІПІ-торг» володіє мережею кафе, магазинів і супермаркетів, «Мед-СІПІ» активно торгує ліками.

Якщо говорити про аморальну сторону цього покидька, багато мешканців Цюрупинська підтвердять численні випадки ґвалтування місцевих дівчат -підлітків. Звісно, що ніхто навіть не намагався подавати у міліцію, а про засудження - взагалі не йшлось. Більш того, відома ситуація, коли керівник обласного МВС почав протидіяти банді Журавко, на що останній зреагував швидко і радикально. Люди Журавка викрали керівника обл. МВС і відвезли у ліс, де на нього чекав славнозвісний інвалід. Над зв'язаним та побитим міліціонером Журавко вирішив поглумитись та висловив своє ставлення випорожнившись на нього! Через деякий час керівника обл МВС - прибрали з посади.

Факти беззаконня та безкарності Журавко наведені в журналістському розслідуванні, де також в коментарях можна побачити багато підтверджуючих повідомлень від місцевих мешканців.

Деякі яскраві факти наведені нижче:

«- Вихованець міського дитбудинку Олексій Журавко створив фірму з милозвучною назвою «Співдружність ініціативних працездатних інвалідів», яку влада тимчасово звільнила від податків і «розкручувала», як зразок державної підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Персональним покровителем Олексія Журавка вважався впливовий при Президенті Кучмі міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов. Проблеми ТОВ «СІПІ» вирішувались телефонним дзвінком. Така підтримка в країні тотальної корупції та адміністративного свавілля дозволила безногому вихідцю з дитбудинку з заочною освітою бухгалтера-економіста розбагатіти. Знайомством з високопоставленими чиновниками інвалід «козиряв» при кожному зручному випадку.
- Журавко контролював Цюрупинську місцеву промисловість, значну частину системи торгівлі та сфери послуг. Яскраві вивіски з гучними назвами «СІПІ» або «Журавушка» в невеликому місті зустрічались мало не на кожній вулиці, а також ними були «прикрашені» автобуси та таксі. Підприємство «СІПІ-авто» займається пасажирським перевезеннями, «СІПІ-торг» володіє мережею кафе, магазинів і супермаркетів, «Мед- СІПІ» активно торгує ліками.

Директором районного КП «Олеще» (екологічна інспекція звільнила його від півмільйона гривень за незаконний продаж піску) є родич народного депутата Георгій Журавко. А ще «під кришуванням» Олексія є хлібозавод, швейна фабрика, завод по випуску бутильованої води «СІПІ-аква» та багато іншого.
На його підприємствах працює понад півтори тисячі осіб, що означає, що майже кожна п'ята сім'я в Цюрупинську цілком і повністю залежить від щедрот парламентарія-бандита!» Джерело: https://censor.net.ua/b6611

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости