Учениця 4 класу Херсонської спеціалізованої школи №31, Ганна Острянська, на чемпіонаті Одеської області зі спортивних танців на приз “Юного Спартаківця”, здобула два перших місця.
Про це повідомляє начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що перемоги Ганна виборола у категорії “Соло Діти 2” за програмою W-C-J, а також у категорії “Соло Дебют 2” за програмою W-C.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-02_14-06-58-768x1024.jpg)
Раніше повідомлялося, що 14 вихованок Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 здобули 20 нагород на Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців “BLACK & WHITE”.