«Там росіянам немає чого робити»: уродженець Херсонщини продюсер Ігор Кондратюк розповів, чому окупантам не вдасться підкорити область

«Там росіянам немає чого робити»: уродженець Херсонщини продюсер Ігор Кондратюк розповів, чому окупантам не вдасться підкорити область
26 / 06 / 2022

Критична низька кількість реальних і потенційних колаборантів і дуже висока питома вага проукраїнські налаштованих людей.

Саме ці фактори не дозволять росіянам зробити своєю окуповану ними Херсонську область, вважає уродженець області відомий український продюсер, телеведучий і шоу-мен Ігор Кондратюк.

Своїми міркуваннями він поділився в інтерв'ю «Українській правді».

На думку, Ігоря Кондратюка, Херсонська область - настільки українська територія, що зробити з неї частину «рускава міра» - марна праця. Тут просто живуть люди, які такі перетворення не сприймуть, бо вони не є для них органічними.

«95% території Херсонщини - це сільська місцевість і це україномовні території. Коли я навчався, там були лише окремі села, куди переселяли росіян з так званого "неперспективного нечорнозем'я". І зараз мені болить дуже сильно. Там росіянам немає чого робити, хоч вони вішають всякі банери про Ушакова і всяку ахінею про заснування Херсона в 1774 чи 1778 році. То все до дупи. Херсонщина - українська земля, хочеться, щоб її швидше звільнили», - каже Ігор Кондратюк.

Говорячи про російську окупацію Херсонщини, він зазначив, що захоплення області було, на його думку, результатом злочинної легковажності влади в плані ставлення до оборони проходів на материкову Україну з окупованого Криму.

«Так ось, коли їхати з Криму, з Олешків в бік Херсону, буквально за три кілометри до Антонівського є ще маленький міст через Конку. Достатньо його підірвати, але ніхто цього не зробив. І декілька мостів біля Північно-Кримського каналу. Я не кажу про Чонгар. Якби міст підірвали, його відновлення буде коштувати максимум сотню мільйонів гривень, не більше. Під Києвом було зірвано майже всі мости через маленький Ірпінь і цього було досить. Як би так було в Херсонській області, вони б до сих пір сиділи під Олешками. Зрозуміло, що вони б могли зайти з боку Нової Каховки, але тоді все російське угруповання перебувало би в постійній небезпеці оточення і знищення. Оцей маленький міст цю справу зробив би. А його не підірвали», - каже Кондратюк.

На запитання про свою сім'ю він відповів, що з окупованої Херсонщини виїхали його мати, брат з родиною і ще кілька родичів, але деякі родичі й зараз живуть на Херсонщині.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости