«Таємні пасажири» завершили обстеження пасажиропотоку у Херсоні


16 апреля 2018 года.

«Таємні пасажири» завершили обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах. У досліджені, яке тривало майже 2 місяці (з 21 лютого по 16 квітня), взяло участь 25 осіб.

Загалом, заявки на участь у роботі громадській групі з обстеження пасажиропотоку подало більше 30 жителів Херсону. Переважна більшість з них - це звичайні жителі міста, які виявили бажання внести особистий вклад у налагодження роботи міського транспорту. Уся діяльність групи відбувалась на громадських засадах.

Кожний таємний пасажир пройшов відповідний інструктаж відповідний інструктаж в Управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради та отримав посвідчення. Керівники фірм-перевізників були попередженні про обстеження, але вони не мали інформацію коли та які маршрути будуть вивчатися, також вони не знали імена та обличчя «таємних пасажирів».

«Хочу подякувати кожному жителю міста, який відгукнувся на нашу ініціативу. Результати обстеження пасажиропотоку від «таємних пасажирів» будуть враховані для перевірки даних, наданих перевізниками. І саме ця інформація, разом із даними щодо планових витрат перевізників, визначених з урахуванням вимог законодавства, на підставі галузевих норм, ставок податків і зборів буде використана для здійснення економічно обґрунтованого розрахунку тарифу. Також ці дані використовуються для розробки оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів», - зазначила начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради Марина Віркун. Також вона додає: «Усі охочі можуть детально ознайомитися із методичними рекомендаціями, згідно яким проводилось обстеження пасажиропотоку. Документ ми розповсюдили по всім регіональним ЗМІ, а також завантажили його на сторінку управління в фейсбуці».

Результати обстеження пасажиропотоку будуть презентовані членам робочої групи, а потім - оприлюднені.

Нагадаємо, що обстеження пасажиропотоку відбуваються в рамках діяльності робочої групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, яка була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

За результатами роботи групи планується:

- Формування схеми організації дорожнього руху із зазначенням зупинок громадського транспорту та світлофорів;

- Розробка рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

- Розробка пропозицій щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;

- Перевірка відповідності водіїв та транспортних засобів вимогам чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости