Свято-Успенский собор отремонтируют за 6 млн грн из херсонского бюджета

Свято-Успенский собор отремонтируют за 6 млн грн из херсонского бюджета
2 октября 2013 года.

Управління капітального будівництва Херсонської міськради 25 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Полігран» на реставраційно-ремонтні роботи в Свято-Успенському соборі вартістю 6 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

До кінця 2015 р. собор мають стрягнути металевим поясом, всередині також укріплять віконні прорізи й арки, реконструювати перекриття й покрівлю, замінити вітраж вхідних дверей, встановити парадні двері, систему електропостачання. Також реставрація чекає на кладку монастирських та соборних стін, фасад, деталі орнаменту. Окрім того у проекті закладенні озеленення території, влаштування проїздів і тротуарів.

Роботи замовлено коштом місцевого бюджету. Херсонську фірму «Полігран» зі статутним капіталом 50 гривень заснували Олександр Карпович та Олексій Грічін. Єдиний тендер, який фірма вигравала за останні п'ять років - це реставрація обласного Палацу культури за 2,65 млн грн. минулого року.

Свято-Успенський собор зведено у 1798 році. Міська влада Херсона займалась його реконструкцією з 2001 року.

Новости по теме
Комментарии (2)
Комментарии:
фома написал(а) в 6:48, 03 / 10 / 2013:
скольким больным детям можно было бы помочь за эти деньги... а церковникам всё мало! мало поборов с верующих, бюджет им уже дерибанят... ((
Ответить
Архітектор написал(а) в 15:32, 02 / 10 / 2013:
Храм Спаса-на-Бабле
Ответить

Новости